Klubben » MIF Jr. Bandy

SØK

Cup-komite 2018

CUP-KOMITE

Leder:  Kjetil Hoffen, 90 18 57 41

Nestleder : Cathrine Nedberg, 47 75 21 66

Epostadresse: bandycup@mif.no

 

Kontaktpersoner i MIF juniorbandy

MIF bandy jr facebookside - informasjon om aktiviteter og kjøp/salg av bandyutstyr

 

BANDYSKOLE Facebookside bandyskole

Bandyskole er et gratistilbud til alle barn som har lyst til å prøve seg på skøyteisen.

Ansvarlig bandyskole: Turid Kolstadløkken tlf 97590277 e-post: turid.kolstadlokken@bfk.no

 

LAG JENTER Facebookgruppe jentebandy

Trener: Martine Holm tlf 48178142 e-post: Martineholm95@hotmail.com
Oppmann: Line Berntzen, tlf  90036667, e-post: linebern@hotmail.com

 

LAG 09-10-11-12 Facebookgruppe MIF bandy 2009.-2012

Trener: Per Christian Riis-Ulsbøl tlf 40223130, e-post:Pculsbol@gmail.com

 

LAG 07-08 Facebookside MIF bandy 07-08

Trener: Jonas Pettersson, tlf: 98699116, e-post: jonas@dialogeiendom.no

 

LAG 06 Facebookside MIF bandy 2006
Trener: Bent Gommerud, tlf:95708560, e-post: bent.gommerud@ebnett.no
Oppmann: Turid Kolstadløkken, tlf 97590277, e-post: turid.kolstadlokken@bfk.no

 

LAG 04-05 SMÅGUTT Facebookside MIF bandy smågutt
Trener: Lars Lenes-Johansen, tlf 97553932, e-post: llj@ect.no

Oppmann: Bjørn Bartnes, tlf 90500214, e-post: bjorn.bartnes@banenor.no
 

LAG 02-03 GUTT Facebookside MIF bandy gutt

Trener: Thor-Erling Andersen, Mob: 95847104, Mail: thor-e-3@online.no

Oppmann: Rune Lersbryggen tlf 98002884, e-post: rune.lersbryggen@ebnett.no

 

LAG 99-01 JUNIOR

John Richard Øen, tlf: 91638810, e-post: john.richard@eikerhusbygg.no

Terje Draugsvoll, tlf: 90169951, e-post: terje.draugsvoll@strykk.no

Runar Andreassen, Mob: 48079237, Mail: runar.andreassen@eurest.no

Jan-Thore Riseng Tlf:95931593 E-post: jan-thore@honningbier.no

 

Utleie av Vassenga: 

Pia Gunnerud Sørensen, tlf: 45227226, e-post: pia_kristins@hotmail.com

Leder cupkomité:

Kjetil Hoffen, tlf: 90185741, e-post: bandycup@mif.no